Jdi na obsah Jdi na menu

Firemní kurzy

Vzdělávání zaměstnanců v oblasti cizích jazyků na všech úrovních je pro úspěšné podniky zcela nezbytné. Zajišťujeme firemní výuku zaměstnanců jak v místě firmy tak i v našich učebnách. Nabízíme kurzy anglického, ruského a německého jazyka. Jsme schopni pokrýt objednávku na individuální i skupinovou výuku. V oblasti firemní výuky nejsme nováčky a proto se na Vás obracíme s touto nabídkou s vědomím, že můžeme Vaší firmě poskytnout to nejlepší.

 

 

8212388_company_edu.jpg

 

 

 

Co spoluprací s naší firmou získáte?

1) Výbornou cenu - my výuku přímo provádíme, zprostředkování jazykových kurzů přenecháváme jiným. Při spolupráci s námi víte komu dáváte svoje peníze a za co. Ceník zveřejněný na těchto stránkách je určen pro zákazníky z řad veřejnosti, můžete tak podle něj získat představu o našich cenách. Pro firemní zákazníky máme připravenou speciální nabídku. Cena kterou zaplatíte se bude odvíjet od počtu studentů a lekcí.

2) Skvělou kvalitu - pro naše lektory je výuka jazyků v naprosté většině jejich hlavní pracovní náplní. Nejenže mají několikaletou praxi, ale také jsou v tomto směru pravidelně školení a účastní se různých seminářů a workshopů. Při výuce používáme učebnice známých britských nakladatelství, která se zaměřují na vydávání jazykových učebnic a jejich kvalita je opravdu výborná.

3) Pravidelné testování - v pravidelných intervalech na kterých se předem se zákazníkem domluvíme probíhá testování jakých pokroků studenti dosahují a zda se zlepšují. Toto testování neprovádí lektoři, ale jiná pověřená osoba, a proto je zaručena naprostá objektivita. Obdržíte od nás pak jak bodové tak slovní hodnocení každého studenta.

4) Okamžitou zpětnou vazbu - naším prvořadým zájmem je, aby všichni naši zákazníci byli spokojeni a získali to co si u nás objednali. Jakékoli Vaše připomínky a požadavky řešíme okamžitě.

 

Pokud se tedy chystáte pro svoje zaměstnance organizovat jazykové vzdělávání, my jsme ti praví k tomu, abychom s Vámi spolupracovali. Na všechny vaše dotazy odpovíme mailem nebo telefonicky. Velice se na naší budoucí spolupráci těšíme.