Jdi na obsah Jdi na menu

Příměstský tábor s angličtinou /Clever kids z.s.

 

Informace o  příměstském táboře s Angličtinou

 

Dobrý den,

letos jsou naše příměstské tábory s Angličtinou zpět a jsme plni sil. Načerpali jsme nové nápady a Vy se můžete těšit na dny plné angličtiny, her a zábavy. Pro děti od 6 do 12 let je vždy připraven zajímavý program, který je po celý den doprovázen angličtinou (hry, písničky a konverzace). Tyto tábory jsou vhodné i pro předškoláky.

V každém týdnu navštívíme jeden kontinent (Austrálie, Euroasie, Jižní Amerika a Severní Amerika), kde se zaměříme na anglicky mluvící státy. Děti se seznámí s kulturou, zvyky a tradicemi. Součástí bude samozdřejmě konverzace v angličtině, nová slovní zásoba a u menších dětí bude vše probíhat hravější formou, tak aby je to bavilo.

Děti budou rozděleny na výuku do dvou skupin (mladší a starší), aby u starších bylo možno zapojit více angličtiny do různých aktivit. Samozdřejmě pobyt venku nebo výlet bude probíhat vždy hromadně.

 

Cena: 1500kč /turnus a 350kč na výlet

V ceně je zahrnuto: program po celý den zajištěn kvalifikovanými nebo speciálně proškolenými lektory Clever kids, pitný režim, oběd (restaurace Radnice), svačina 2x denně, odměny za soutěže a výukové materiály.

V ceně není zahrnuto: poplatky spojené s výletem, jako je vstupné nebo jízdné. V plánu máme akci ve spolupráci s adrenalin park Děčín, kde by nás čekala buď Nerf aréna, paintball nebo lukostřelba. To je zatím ještě v jednání, ale cena výletu by byla 350kč na osobu. Vše bude samozdřejmě pod dohledem zkušených instruktorů a vše bude bezpečné!

 

Termíny příměstských táborů pro rok 2018:

1. turnus: 16.7. - 20.7,

2.turnus: 23.7. - 27.7.,

3. turnus: 20.8. - 24.8.,

4. turnus: 27.8. - 31.8.

Kapacita tábora je 16 dětí.

Důležité časy:

 7:30 - 8:00 - příchod

15:30 - 16:00 odchod

 (časy příchodu a odchodu je možné změnit na základě dohody).

 

Zde si můžete stáhnout přihlášku na příměstský tábor: Přihláška do příměstského tábora 2018

 

Přihlášku můžete poslat mailem na adresu: michaela.fulinova@gmail.com nebo osobně do kanceláře Clever kids z.s. a to po telefonické domluvě.

 

 

Tým Clever kids z.s.